Eesti keel
Inglise keel

Menüü

Sulge

Materjalid
Koostoimete otsing
PAXLOVID®  (nirmatrelviir; ritonaviir) on nüüd Eestis registreeritud, nirmatrelviir tuntakse ka kui
PF-07321332

PAXLOVID® on Euroopa Liidus saanud müügiloa 2019. aasta koroonaviirushaiguse (COVID-19) raviks täiskasvanutel, kes ei vaja lisahapnikku ja kellel on suurenenud risk raske COVID-19 tekkeks.

▼ Sellele ravimile kohaldatakse täiendavat järelevalvet, mis võimaldab kiiresti tuvastada uut ohutusteavet. Tervishoiutöötajatel palutakse teatada kõigist võimalikest kõrvaltoimetest. Kõrvaltoimetest teatamise kohta vt SPC lõik 4.8.

Ravimi omaduste kokkuvõte (SPC) Pakendi infoleht: teave patsiendile PAXLOVIDi ehtsuse tagamine Koostoimete otsing Kõrvaltoimetest teatamine
Blue Box teaveEesti
Retseptiravim
Kõlblikkusaja pikendamine

15. veebruaril 2023 kinnitati PAXLOVIDile Euroopa Liidus uus kõlblikkusaeg 24 kuud (varasema 18 kuu asemel).

PAXLOVIDi ravimi omaduste kokkuvõte

Vaadake ravimi omaduste kokkuvõtet, mis sisaldab annustamist, kliinilisi andmeid ja ohutusteavet.

Vajutage siia
PAXLOVIDi pakendi infoleht: teave patsiendile

Vaadake pakendi infolehte, mis sisaldab patsiendile olulist teavet sellest, kuidas PAXLOVIDi võtta ning mida ravilt oodata. 

Vajutage siia
PAXLOVIDi ehtsuse tagamine

Autentne  PAXLOVID® (Pfizer) sisaldab väliskarbil Pfizeri nime ja see on pakendatud viide alumiiniumist blistrisse. Tablettide legitiimsuse tagamiseks otsige tablettide mõlemalt küljelt pimetrükis teksti. Nirmatrelviir tabletid on roosad ovaalse kujuga ning tableti ühel küljel on pimetrükk „PFE“ ja teisel küljel „3CL“. Ritonaviiri tabletid on valged kuni valkjad kapslikujulised ning tableti ühel küljel on pimetrükk „H“ ja teisel küljel „R9“.

Välispakendil on värvitu läikiv kate, mis sisaldab mitmel küljel Pfizeri nime ja logo. Pfizeri nimi ja logo on kontrastse mattviimistlusega.

Pakendi rikkumisvastaseks turvaelemeniks on väliskarbi mõlemad otsad, mis on kleebitud.

Kui kahtlustate, et saadud PAXLOVID® võib olla võltsitud, võtke ühendust kohaliku esindusega +372 666 7500.

Järgmine lehekülgKoostoimete otsing

Käesolev veebileht on mõeldud ainult tervishoiutöötajatele. Sellel veebilehel kajastatavate ravimite tootemärgistus võib erinevates riikides olla erinev. Esitatud teave on ainult õppe eesmärgil. ​​​​​​​​​​​​​​​

Pfizer Logo2023 Pfizer Inc. Kõik õigused kaitstud. PP-C1D-EST-0001

Eesti tervishoiutöötajatele

Need lehed ei ole mõeldud patsientidele ega laiemale avalikkusele.

Kinnitan, et olen Eestis resideeruv tervishoiutöötaja.

Kui valite „Ei“, suunatakse teid lehele covid19oralrx.com, kus saate juurdepääsu PAXLOVID® (nirmatrelviir; ritonaviir) kohta käivale lisateabele. Nirmatrelviir tuntakse ka kui PF-07321332

    Jah        Ei